+38 032-259-06-04, 032-259-06-05, 050-338-90-26, | dalta-lviv@ukr.net |

Проектно-конструкторські послуги


Фірма «Дальта» виконує замовлення  юридичних та фізичних осіб на науково – дослідні, проектні та дослідно – конструкторські роботи та послуги, виготовляє дрібні партії обладнання, товарів народного споживання.

Підприємство розробляє конструкторську документацію на вироби,оснащення, нестандартне обладнання, машини і механізми , а також деталі, будь-якої складності.

Здійснюємо динамічний, кінематичний, тепловий і ін. розрахунки конструкцій та деталей.

Ми виконуємо повний комплекс проектних робіт, починаючи від загальної концепції з формулюванням технічного завдання та  створення  ескізів, до робочого проекту.  Включаючи конструкторське опрацювання з позицій технології, надання консультації та авторського нагляду під час монтажних та пусконалагоджувальних робіт, а також надання інших консультацій, пов’язаних із такими послугами (роботами).

Маємо великий досвід у проектуванні  металоконструкцій та виробів і деталей машин і механізмів, конструкцій загального призначення, в т.ч. будівельного: несучих ферм, огорож, перил,  дашків, сходів.

Можемо на  основі Вашого технічного завдання на роботи  в короткі строки  надати комерційні пропозиції з вказанням вартості та термінів виконання робіт, а також виготовити виріб.

Фірма співпрацює з низкою науковців по різним напрямкам науки і техніки, надає технічні консультації.

 

Наші фахівці вже на початку замовлення зазначених робіт можуть надати кваліфіковану допомогу та письмовий звіт щодо актуальності проведення робіт та можливого приблизного економічного ефекту від їх майбутньої комерціалізації.