+38 032-259-06-04, 032-259-06-05, 050-338-90-26, | dalta-lviv@ukr.net |

“Дальта”- за здоровий спосіб життя, або… все для велосипедного руху


На даний час у всьому світі, проблемою номер один є забруднення навколишнього середовища.

Великі міста просто «задихаються» від смогу та вихлопних газів. Повітря стає з кожним днем все більш  непридатним для дихання. За останні роки на вулицях наших міст шаленими темпами збільшується кількість авто, а з ними і міські затори. Думка про те, що автомобілі допомагають людству є хибною, адже ми все частіше бачимо, яку руйнівну дію вони приносять на навколишнє середовище.

Давайте ж не підкорятися обставинам та намагатися жити по-новому – максимум здоров’я, гарного настрою і краси.  Кращим прикладом може слугувати досвід набутий  у розвинених країнах. Наприклад у Великобританії велосипед визнаний найкращим та найзручнішим засобом  пересування містом, завдяки низькій вартості, доступності, малим розмірам та вазі, і, що є найважливіше, відсутності потреби в паливі. Велосипедисти мають можливість доїхати в будь-яку точку найкоротшим шляхом за найкоротший час.

Також одна з вагомих переваг велосипедистів – необмеженість у віці. Велосипед можна використовувати не лише, як міський вид транспорту, а й активний вид спорту для всієї сім’ї.

При цьому актуальною проблемою є паркування велосипедів. Міська інфраструктура повинна дозволяти безпечне і комфортне залишення велосипеду у відведених місцях, іноді платних, громадських або приватних паркінгах. І це успішно вирішується за кордоном.

В Україні, де тільки-но починає розвиватися велосипедний рух ми змушені,  вирішувати ті самі задачі, для того , щоб дати можливість велосипедисту бути більш вільним у своїх пересуваннях при відвідуванні будь-яких закладів та будівель.

Проблему паркування велосипедів можна вирішити за допомогою паркувальної стійки, яка дозволить зручно та комфортно «припнути» велосипед у відведеному місці.

Йдучи назустріч часу та вимогам велосипедистів, наше підприємство виготовляє  паркувальні велосипедні стійки, для встановлення у місті, узгоджені та схвалені велосипедним товариством Львова.

Стійки «Дальти» є досить прості та зручні у паркуванні велосипедів різних форм та розмірів (починаючи від дитячого маленького, закінчуючи дорослим великим), адже  велосипед це той  вид транспорту, яким користуються усі члени сім’ї.

Тепер, подорожуючи містом та  насолоджуючись його красою, ви не турбуєтесь де, у випадку необхідності, можна безпечно залишити свій велосипед.

При вирішені проблеми паркування велосипедів дуже важливим є  кількість та вибір місць для влаштування місць для паркування.

Довготривалі паркувальні місця можна облаштувати біля станцій громадського транспорту, навчальних закладів та біля житлових будинків. Короткочасні – біля крамниць, кафе і розважальних центрів, будівель органів влади для їх відвідин.

До того ж паркувальні стійки «Дальта» не лише зручні, солідні та надійні у використанні, що в свою чергу  запобігає крадіжкам припаркованих велосипедів, вони також є прикрасою міста.

Наше підприємство виготовляє декілька видів паркувальних велосипедних стійок.

Є декілька вимог щодо встановлення велостійок. Велостійка повинна встановлюватися у місцях, які добре освітлюються (навіть після настання темряви) та місцях, які знаходяться на видному місці. Якщо є можливість краще встановлювати їх в зоні постійного відеоспостереження.

Основними замовниками паркувальних велосипедних стійок є комунальні підприємства, організації співвласників житлових будинків, заклади харчування та торгівлі, а також інші підприємства та  приватні особи.

Отже, давайте разом будемо вести здоровий та екологічно чистий спосіб життя, а ми Вам в цьому допоможемо, завдяки нашим велостійкам!