Ми робимо з металу все !

ДАЛЬТА - ми робимо з металу все!

Товариство «ДАЛЬТА» - це фірма, яка вміє і любить працювати  з металом. На нашій інтернет-сторінці ми з приємністю ознайомимо Вас з продукцією, яку виготовляємо, з принципами, якими керуємося при цьому, а також запропонувати Вам співпрацю. Сподіваємося, що ця інтернет-сторінка буде цікавою як для тих, хто вже співпрацює з нами, так і для тих, хто, поки що, тільки зацікавлений в такій співпраці. Наша пропозиція стосується як великих підприємств, так і приватних осіб.

Протягом останніх років «ДАЛЬТА» напрацювала досконале вміння швидкої реалізації різних нетипових проектів. Маючи кваліфіковані кадри і співпрацюючи з найкращими спеціалістами в галузі будівельних та виробничих проектів, можемо реалізувати кожен проект від початкової ідеї аж до передачі продукту Замовнику. Нашими перевагами є: швидкість, якість роботи та цінована всіма солідність.

Володіючи великим досвідом ми беремся за реалізацію проектів, які інші фірми відкидають з огляду на складність або занадто короткий термін реалізації.

Щиро сподіваємося, що, ознайомившись з історією та продукцією нашого підприємства, нашим постійним партнером станете і Ви.

Філософія Товариства "ДАЛЬТА" - постійний пошук нових рішень для задоволення всіх побажань та очікувань! 
А наше гасло - ми робимо з металу все
Запрошуємо переконатись в цьому і побажаємо нам доброї співпраці. ЛАСКАВО  ПРОСИМО у світ ТОВАРИСТВА "ДАЛЬТА"!
      АКТУАЛЬНО

Опитування

Чи їздите ви на велосипеді?
  результати     архів2010 ЗАТ "ДАЛЬТА". Всі права застережено.          webmaster@dalta.lviv.ua